Nasze zasady

 

Naszą misją jest zaoferowanie osiągnięć klinicznej chirurgii plastycznej każdej osobie, która ich potrzebuje”

 

ETYKA

Dobro naszych pacjentów jest dla nas najwyższą wartością. Dlatego ciągle podnosimy nasze kompetencje oraz zatrudniamy tylko najlepszych specjalistów, najczęściej ordynatorów śląskich szpitali. Naszych pracowników traktujemy tak, jak sami byśmy chcieli być traktowani.

Jesteśmy firmą prywatną i komercyjną, jednakże jeżeli uważamy, że dany zabieg lub operacja nie są naszym zdaniem Pacjentom potrzebne, to zawsze Ich o tym informujemy.

 

PROFESJONALIZM

Bazą naszego działania jest wieloletnie doświadczenie uzyskane w śląskich publicznych i prywatnych szpitalach i klinikach. Chirurgia plastyczna jest dla nas zwieńczeniem karier medycznych, które rozwijaliśmy ratując przez wiele lat życie, zdrowie i komfort wielu pacjentów.

Stosujemy tylko bezpieczne i sprawdzone procedury medyczne. Nie ulegamy modom takim jak lifting twarzy przy użyciu nici (które mogą skutkować krwiakami), czy iniekcyjnemu powiększaniu biustu (który może spowodować problemy w diagnostyce piersi).

Działamy w ramach GABOS Centrum Usług Medycznych w Piekarach Śląskich, jednym z najnowszych i najnowocześniejszym szpitali w Polsce, otwartym w 2017 roku.

 

DBAŁOŚĆ

Doświadczenie, które nasi Pacjenci odnoszą w obcowaniu z nami jest wyznacznikiem naszych starań, które wkładamy w prowadzenie Śląskiego Centrum Chirurgii Plastycznej. Jeżeli są zadowoleni, to odnieśliśmy sukces. Jeżeli nie, to chcemy się o tym szczegółowo dowiedzieć i zaradzić na miarę naszych i dzisiejszej medycyny możliwości.

Spokojna okolica i luksusowe wyposażenie naszego Śląskiego Centrum Chirurgii Plastycznej mają za zadanie sprawić, że Państwa zabiegi będą przebiegały w spokojnej i sprzyjającej rekonwalescencji atmosferze.

 

AMBICJA

Jesteśmy specjalistycznym ośrodkiem chirurgii. Ale jako ludzie, jesteśmy świadomi tego, jak wielki wpływ na życie naszych Pacjentów ma to co robimy. Dlatego naszą ambicją jest nie tylko poprawianie dobrostanu naszych Pacjentów, ale jeżeli to możliwe, sprawianie aby byli szczęśliwi.